Burnunuzda nefes alma probleminden ziyade dış görünüşte bir bozukluk varsa belki de ameliyat olmanıza gerek olmadan dolgu ile de düzeltilebilir…

Burun Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Daha önce ameliyat olmuş ya da olmamış herkese burun dolgusu uygulanabilir.

Bu uygulama için uygun bir aday olup olmadığınızı merak ediyorsanız karşıdan ve yan profilden çekilmiş fotoğrafınızı 0 532 330 0 331 ‘ whatsapp üzerinden gönderirseniz daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Burun dolgusu iğne ile mi yapılır?

Burun dolaşım olarak diğer dokulardan farklıdır o yüzden iğne ile uygulama yapmak o bölgedeki damarların tıkanmasına sebep olabilir. Ben uygulamalarımda ucu künt olan yani iğne gibi sivri olmayan kanül kullanıyorum. Böylece hiçbir damara zarar vermeden tek bir giriş noktasından uygulama yapılabiliyorum.

Burun dolgusunun kalıcılığı ne kadar?

Dolgu olarak 1 yıl kalıcılığı olan hyalüronik asit dolgu kullanıyorum. Fakat dudak hareketsiz bir yer. Sizin kullanımınıza ve metabolizmanıza bağlı olarak bu süre daha da uzum olabilir. Düzenli uygulamalarda süre uzuyor.

Burun dolgusundan sonra nelere dikkat etmelisiniz?

Uygulamadan günü dudaklarınıza herhangi bir kozmetik ürün kullanmayın. 1 hafta boyunca gözlük kullanmayın. İşlemin ertesi günü ödeminiz olabilir.Eğer olursa en fazla 2-3 gün içinde geçer.